Antracitni hladilnik/zamrzovalnik za supermarket Tefcold TWIN 220A-CF
4.675,83 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija TWIN z enotami za supermarkete prinaša inovativen dizajn, idealen za trgovine z omejenim prostorom. Ena enota TWIN ima enako prostornino kot dve standardni zamrzovalni skrinji/hladilni skrinji enake dolžine, ki sta nameščeni s hrbtom druga proti drugi. Ker model TWIN zavzame manj prostora, to pomeni več prostora za shranjevanje z manjšim odtisom. Ima tudi odlično funkcijo dveh hladilnih sistemov za presežek.
- Hladilnik/zamrzovalnik
- Zasede manj površine
- Daje več zanesljivosti
- Nizka poraba energije
- Prihranek pri skupnih stroških (stroški poslovanja in naložbe)
- Dodatni robovi na pokrovu
- Statično hlajenje
- Samodejno odtaljevanje
- 2 hladilna sistema za presežek
- Trakovi za cene so na voljo kot dodatna oprema.
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -24 do -18 / -1 do +15 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto teža | 251 / 198 kg |
| Bruto/neto prostornina | 1697 / 1255 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Antracit RAL 7016 |
| Notranja površina | Prašno barvano jeklo |
| Notranja luč | LED-luč |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Statično |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 2 x 85 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | C |
| Poraba energije | 9.2 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 3358 kWh/leto |
| Vhodna moč | 522 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 48 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 2000 x 1175 x 700 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 2150 x 1465 x 930 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2240 x 1550 x 1030 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 14 kos |
| GTIN / EAN | 5708181212575 |
| Celotna razstavna površina | 2.65 m² |
| Številka in vrsta pokrova | 2 ukrivljeni drsni kaljeni stekleni pokrovi |
| Število in vrsta košare | |
| Število ločevalnikov | 4 kos |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















